WINNIPEG A8618-Q FEKETE MESH ERGONÓMIKUS IRODASZÉK
| Kategória | Vezetői forgószék, Irodai forgószékek, Home office irodaszék |
| Karfa | 3D állítható karfa normál |
| Anyag | MESH |
| Fejtámla | állítható fejtámla |
| Háttámla méret | magas háttámla |
| Háttámla funkció | Deréktámasz - elasztikus, Állítható dőlésszög |
| Tanúsítvány | TÜV |
| Csomagszélesség | 65 cm |
| Csomagmagasság | 34 cm |
| Csomagmélység | 66 cm |
| Csomagsúly | 19 kg |