WINNIPEG D79 FEKETE MESH IRODASZÉK
| Kategória | Irodai forgószékek, Home office irodaszék |
| Karfa | Fix karfa (műanyag) normál |
| Anyag | MESH |
| Mechanika | hintamechanika |
| Fejtámla | állítható fejtámla |
| Háttámla méret | magas háttámla |
| Háttámla funkció | Deréktámasz - állítható |
| Láb anyaga | Nylon (műanyag) |
| Szín | Fekete |
| Csomagszélesség | 66 cm |
| Csomagmagasság | 33 cm |
| Csomagmélység | 58 cm |
| Csomagsúly | 13.5 kg |