WINNIPEG A821-W FEHÉR MESH IRODASZÉK
| Kategória | Vezetői forgószék, Irodai forgószékek, Home office irodaszék |
| Karfa | Fix karfa (műanyag) normál |
| Anyag | MESH |
| Mechanika | hintamechanika |
| Fejtámla | fix fejtámla |
| Háttámla méret | magas háttámla |
| Háttámla funkció | Deréktámasz - elasztikus |
| Láb anyaga | Nylon (műanyag) |
| Szín | Szürke, Fehér |
| Csomagszélesség | 73 cm |
| Csomagmagasság | 36 cm |
| Csomagmélység | 63 cm |
| Csomagsúly | 17 kg |