WINNIPEG A7012 (YP-05) FEKETE MESH ERGONÓMIKUS IRODASZÉK
| Kategória | Vezetői forgószék, Irodai forgószékek, Home office irodaszék |
| Karfa | 3D állítható karfa normál |
| Anyag | Fém, Műanyag, MESH |
| Mechanika | szinkronmechanika |
| Fejtámla | állítható fejtámla |
| Háttámla méret | magas háttámla |
| Háttámla funkció | Állítható dőlésszög, Deréktámasz - elasztikus |
| Láb anyaga | Alumínium |
| Szín | Fekete |
| Csomagszélesség | 75 cm |
| Csomagmagasság | 36 cm |
| Csomagmélység | 66 cm |
| Csomagsúly | 22.5 kg |