WINNIPEG A15 FEHÉR SZÖVET IRODASZÉK FEJTÁMLÁVAL
| Kategória | Vezetői forgószék, Irodai forgószékek, Home office irodaszék |
| Karfa | 3D állítható karfa normál |
| Anyag | Szövet |
| Mechanika | szinkronmechanika |
| Fejtámla | állítható fejtámla |
| Háttámla méret | magas háttámla |
| Háttámla funkció | Deréktámasz - állítható, Állítható magasság |
| Láb anyaga | Acél (krómozott) |
| Szín | Fekete |
| Csomagszélesség | 66 cm |
| Csomagmagasság | 39 cm |
| Csomagmélység | 59 cm |
| Csomagsúly | 21.5 kg |