WINNIPEG 981 FEKETE MESH TÁRGYALÓSZÉK - ÖSSZECSUKHATÓ
| Kategória | Tárgyalószékek |
| Karfa | |
| Anyag | Szövet, MESH |
| Fejtámla | |
| Háttámla méret | közepes háttámla |
| Láb anyaga | Acél |
| Szín | Fekete |
3 db/karton csomagolás
doboz mérete: 60x21x88 cm (3 db)
| Csomagszélesség | 60 cm |
| Csomagmagasság | 21 cm |
| Csomagmélység | 88 cm |