WINNIPEG A8618-01 FEHÉR IRODASZÉK
Méretek:
Teljes magasság: 133 cm
Háttámla magasság: 82 cm
Ülőfelület magasság: 50 cm
Ülőfelület mélység: 43 cm
Ülőfelület szélesség: 50 cm
Teljes szélesség: 70 cm
| Kategória | Home office irodaszék, Irodai forgószékek, Vezetői forgószék |
| Karfa | 3D állítható karfa normál |
| Anyag | Szövet, MESH |
| Mechanika | hintamechanika |
| Fejtámla | állítható fejtámla |
| Háttámla méret | magas háttámla |
| Háttámla funkció | Állítható magasság |
| Láb anyaga | Nylon (műanyag) |
| Tanúsítvány | TÜV |
| Szín | Fehér, Szürke |
GLS csomagként szállítható
| Csomagszélesség | 64 cm |
| Csomagmagasság | 33 cm |
| Csomagmélység | 66 cm |
| Csomagsúly | 16.5 kg |