WINNIPEG A8616-Q FEHÉR MESH ERGONÓMIKUS IRODASZÉK
Méretek:
Teljes magasság: 126 cm
Háttámla magasság: 76 cm
Ülőfelület magasság: 50 cm
Ülőfelület mélység: 37 cm
Ülőfelület szélesség: 46 cm
Teljes szélesség: 66 cm
| Kategória | Home office irodaszék, Irodai forgószékek, Vezetői forgószék |
| Karfa | 3D állítható karfa normál |
| Anyag | Szövet, MESH |
| Mechanika | hintamechanika |
| Fejtámla | állítható fejtámla |
| Háttámla méret | magas háttámla |
| Háttámla funkció | Állítható dőlésszög, Deréktámasz - elasztikus |
| Láb anyaga | Nylon (műanyag) |
| Tanúsítvány | TÜV |
| Szín | Fehér, Szürke |
GLS csomagként szállítható
| Csomagszélesség | 65 cm |
| Csomagmagasság | 34 cm |
| Csomagmélység | 66 cm |
| Csomagsúly | 19 kg |