MADISON A999 SZÜRKE TEXTILBŐR ELEGÁNS IRODASZÉK
Méretek:
Teljes magasság: 128 cm
Háttámla magasság: 78 cm
Ülőfelület magasság: 50 cm
Ülőfelület mélység: 47 cm
Ülőfelület szélesség: 50 cm
Teljes szélesség: 66 cm
| Kategória | Home office irodaszék, Irodai forgószékek, Vezetői forgószék |
| Karfa | Fix karfa (huzatbetéttel) normál |
| Anyag | textilbőr |
| Mechanika | szinkronmechanika, hintamechanika |
| Fejtámla | Integrált fejtámla |
| Háttámla méret | magas háttámla |
| Háttámla funkció | Állítható dőlésszög, Deréktámasz - fix |
| Láb anyaga | Acél |
| Tanúsítvány | BIFMA |
| Szín | Szürke |
GLS csomagként szállítható
| Csomagszélesség | 94 cm |
| Csomagmagasság | 35 cm |
| Csomagmélység | 64 cm |
| Csomagsúly | 22 kg |