MADISON A2022-QW FEKETE-PRIOS GAMER SZÉK
Méretek:
Teljes magasság: 129 cm
Háttámla magasság: 79 cm
Ülőfelület magasság: 50 cm
Ülőfelület mélység: 47 cm
Ülőfelület szélesség: 50 cm
Teljes szélesség: 68-84 cm
| Kategória | Home office irodaszék, Irodai forgószékek, Vezetői forgószék, Gamer székek |
| Karfa | 4D állítható karfa normál |
| Anyag | MESH |
| Lábtámasz | Kihajtható lábtartó |
| Mechanika | szinkronmechanika, hintamechanika |
| Fejtámla | állítható fejtámla |
| Háttámla méret | magas háttámla |
| Háttámla funkció | Deréktámasz - állítható |
| Láb anyaga | Acél |
| Tanúsítvány | BIFMA |
| Szín | Fekete, Piros |
GLS csomagként szállítható
| Csomagszélesség | 80 cm |
| Csomagmagasság | 48 cm |
| Csomagmélység | 64 cm |
| Csomagsúly | 25.5 kg |